Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

wpisy na blogu

CO U NAS NOWEGO

Data dodania: 2009-11-19
wyślij wiadomość

W CHWILI OBECNEJ ZACZĘLIŚMY ROBIĆ INSTALACJĘ ELEKTRYCZNĄ ZROBILIŚMY JUŻ CAŁY DÓŁ WŁAŚCIWIE MĄŻ ZROBIŁ PRZY POMOCY FACHOWCA KTÓRY UDZIELIŁ MU DOBREGO INSTRUKTARZU ORAZ DOBRYCH SZWAGRÓW. PODŁĄCZYLIŚMY DO DOMU KANALIZACJĘ ORAZ WODĘ NO I WSTAWILIŚMY OKNA A O TO KILKA ZDJĘĆ :)

mojabudowa.pl - blog budowlany

2Komentarze
wiatr
Data dodania: 2009-11-20 08:28:32
Sporo nadgoniliście od ostatniego wpisu :)))
gosc
Data dodania: 2009-11-20 15:16:20
Serdecznie gratuluję powiększenia się Rodzinki. Cieszę się, że wróciliście do prowadzenia bloga. Proszę o zdjęcia z kolejnych etapów budowy. Pozdrawiam.

WITAM

Data dodania: 2009-11-19
wyślij wiadomość

WITAM WSZYSTKIE JASKÓŁECZKI TE MNIEJSZE I WIĘKSZE :))

PO KRÓTKIEJ PRZERWIE ZWIAZANEJ Z POWIĘKSZENIEM SIĘ RODZINKI O WSPANIAŁĄ MAŁA ISTOTKĘ :) WRACAM WKOŃCU DO PROWADZENIA BLOGU :)

Ścianki fundamentowe

Data dodania: 2009-06-08
wyślij wiadomość

CHłOPAKI ZACZELI I PRAWIE SKOńCZYLI SCIANKI FUNDAMENTOWE ZOSTAłO TYLKO JESZCZE PARE WYKONCZEN I BEDZIE OKI. MYśLAM ZE BLOCZKóW PóJDZIE WIECEJ ALE PóJDZIE OKOłO 1000 TROCHę WIęCEJ MOżE MUSIALABYM POLICZYć łąCZNIE  ZTARASEM :) A OTO KILKA ZDJęć :)mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

01-06-2009 r. lejemy fundamenty

Data dodania: 2009-06-01
wyślij wiadomość

I panowie zaczeli dzisiaj wylewać - i nawet skończyli :)

mojabudowa.pl - blog budowlanyPrzezorny zawsze ubezpieczony :) (czerwona kokarda ;)))

mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

Zdjęcia ciąg dalszy - dopiero:)

Data dodania: 2009-06-01
wyślij wiadomość

A tak przedstawiają się nasze rowy :) ze zbrojeniem :) Projektant zaprojektował nam  fundamenty na "szkody górnicze" i defakto tak tez zrobilismy wydaliśmy okolo 4 - 6 tys wiecej i mam tylko taką satysfakcję z tego ze po pierwsze wydaliśmy wiecej kasy ( co nie jest aż tak satysfakcjujące :/) a po drugie możemy spać spokojnie bo fundamenty są zrobione solidnie , ale co nas bardzo ale to bardzo wkurzylo to to że przyjechal pan z kopalni i okazało się ze nie mamy aż tak dużych szkód zebysmy musieli robic tak solidne fundamenty a co sie wiąże z tym brak zwrotu kasy z kopalni ( bo mieliśmy dostać za to ze zrobilismy innaczej fundamenty)

A O TO NASZE FUNDAMENTY PRZED ZALANIEM CHUDZIAKAmojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlanyA teraz lejemy chudziak (oczywiście jakiś czas temu - wystarczy zobaczyć jaka pogoda :)

mojabudowa.pl - blog budowlanyPanowie biorą się do roboty
mojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanymojabudowa.pl - blog budowlanyA TO JUż "PAPKA" :) IZOLACYJNA I ZBROJENIE

2Komentarze
Data dodania: 2009-06-01 19:58:24
no no ciekawie wyglądają te wasze fundamenty.powodzenia w dalszych pracach:-)))
Data dodania: 2009-06-01 22:39:16
Gratulacje ;-) Nie martwcie się tym że więcej wpakowaliście stali w fundamenty , my też dołożyliśmy do fundamentów jakieś 15 tyś w formie stali i melafiru do zasypania , ale żyjemy z przeświadczeniem że dom jest niezniszczalny ;-) Pozdrawiam Iwona
jaskola
ranga - mojabudowa.pl sympatyk
Wyślij wiadomość do autora OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 19364
Komentarzy: 25
Obserwują: 3
On-line: 9
Wpisów: 12 Galeria zdjęć: 35
Projekt JASKÓŁKA I
BUDYNEK- dom wolno stojący , parterowy z poddaszem bez piwnicy
TECHNOLOGIA - murowana
MIEJSCE BUDOWY - Grębocice
ETAP BUDOWY - I - Fundamenty
ARCHIWUM WPISÓW
2009 listopad
2009 czerwiec
2009 maj
2009 marzec

OBECNIE NA BLOGU
1 niezalogowany użytkownik
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 67095
Liczba wpisów: 222805
Liczba komentarzy: 903609
Liczba zdjęć: 681120
Liczba osób online: 135
usuń reklamy
Top 100 blogów

sprawdź listę 100 najczęściej odwiedzanych blogów.

sprawdź teraz
200 zł rabatu + dostawa gratis.
mojabudowakupon rabatowy